Мотиваційний лист – це документ, що складається і подається вступником до закладу вищої та фахової передвищої освіти, у якому пояснюються причини, через які вступник вважає себе найкращим кандидатом для вступу на відповідну навчальну програму. Це найкращий спосіб знайти ЗО свого вмотивованого студента.

Замість ЗНО — мультипредметний тест із трьох предметів.

ПИТАННЯ — ВІДПОВІДІ

Цьогоріч в умовах війни в Україні замість класичного ЗНО проведуть національний мультипредметний тест. Рішення про скасування класичного ЗНО затверджено Верховною Радою України, деталі вступної кампанії буде викладено Міністерством освіти і науки України у відповідному Порядку. Цьогоріч в умовах війни в Україні замість класичного ЗНО проведуть національний мультипредметний тест. Це затверджено Верховною Радою України.

— Тестування в межах вступної кампанії 2022 технологічно відрізнятиметься від класичного ЗНО, адже йдеться про комп’ютерне оцінювання. Тож замість ЗНО доречніше вживати термін «національний мультипредметний тест», — акцентує увагу Тетяна Вакуленко.

Що таке мультипредметний тест?

Національний мультипредметний тест складається з трьох блоків:

  • українська мова: 20 завдань,
  • математика: 20 завдань,
  • історія України: 20 завдань.

Чому саме історія України — третій предмет тестування?

— Таке рішення було ухвалено Міністерством освіти і науки України насамперед через те, що реалізувати в тесті всі 13 навчальних предметів з наявного переліку зараз неможливо через обмеження, зумовлені тестовою платформою. І тим, що тестування учасника треба провести за один день, — пояснює провідна експертка УЦОЯО. — Ми не можемо дозволити собі розкіш складної логістики, як у довоєнний час, і наш пріоритет — максимальне убезпечення учасників.

Вибір української мови та математики зумовлений тим, що це предмети з найвищою прогностичною валідністю (за дослідженнями результатів ЗНО попередніх років). Тобто результати цих тестувань якнайкраще прогнозують успішність абітурієнтів незалежно від спеціальності. Тест з історії України — один з найпопулярніших серед учасників ЗНО, окрім цього він має надважливе значення для українців в умовах війни.

Особливості тестування: які завдання точно будуть, а які — ні?

—  У тесті не буде розгорнутих завдань на кшталт власного висловлення. Або, коли ми говоримо про математику, не буде завдань з наданням деталізованих розв’язань певних задач. Натомість будуть типи завдань, що дозволяють автоматизовану перевірку в умовах онлайн-тестування. Це завдання, де треба обрати правильну відповідь з кількох наданих, завдання на встановлення відповідності. Інших типів завдань не буде.

Загальна кількість завдань мультипредметного тесту — 60. Учасники мають з ними впоратися за 120 хвилин

РАЗОМ МИ СИЛА!!!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.