ДОЄДНУЙТЕСЬ! КОРИСНО ЗНАТИ!

Навіщо формувати у підлітків лідерські якості?

Проговоримо ПРО ГОЛОВНЕ простими словами у колі ДРУЗІВ ДМИТРА ІВАНОВИЧА ЧИЖЕВСЬКОГО із психологинею Забіян Інною. Зустріч відбудеться під патронатом міського голови Сергія Кузьменка на базі ВСП «ОАФК БНАУ».

ІНФОРМАТИВНО! ТА КОМУНІКАТИВНО!

Майстер Клас відбудеться м. Олександрія, вул. Шевченко № 71

22 березня 2023 року о 16.00!

Запрошую на відкритий МАЙСЕР КЛАС молодь Олександрії!

Тема МАЙСТЕР КЛАСУ: Як будувати здорові стосунки? Про ТЕБЕ та твою цінність. Особисті стосунки і таке інше.. Тобто все, що цікавить молодь.

Підлітковий — період значних змін у житті дитини.

За визначенням Організації Об’єднаних Націй підлітковий вік – це віковий період з 10 до 19 років. Це вік стрімких фізіологічних, психологічних, соціальних змін, які відбуваються з дитиною, і це саме той період, коли вона потребує як мудрої та виваженої батьківської підтримки, так і свободи в ухваленні рішень та виявленні своїх поглядів та переконань.

Як впоратися із вихованням підлітка? Чим особливий підлітковий вік, та як впоратися з кризовими періодами цього віку? Чи потрібні підлітку прояви любові з боку батьків або осіб, які їх замінюють? Як взаємодіяти з підлітком, використовуючи 5 мов любові?

На ці та інші запитання ви знайдете відповіді під час зустрічі з психологинею Інною Забіян. Дізнавайтеся більше про вашу дитину, любіть її та будьте щасливими.

Крута зустріч! Дієвий результат!