1. Для того щоб по-справжньому підготуватися до весняного періоду, потрібно приступати вже зараз, збагативши свій звичний раціон якомога більшою кількістю вітамінів у вигляді натуральних продуктів: салатів, ягідних і фруктових фрешів, всіляких вітімінізірованних мусів і інших корисних смакоти. Відмінним джерелом вітамінів і мінералів, доступних цілий рік, є сухофрукти, в першу чергу курага, родзинки, інжир і фініки. Щодня з’їдаючи жменьку цих природних солодощів сожно значно підвищити імунітет і відчувати себе бадьорим, повними сил і енергії.
2. Протягом місяця замість чаю можна пити трав’яний настій із суміші таких трав: материнки, м’яти, чебрецю, смородини, триколірної фіалки, меліси. Ці трави не тільки повертають бадьорість і гарний настрій, а й очищають організм, а разом з ним і шкіру. Жінкам зрілого віку буде корисним чай з шавлії, липи або календули. Пити відвар трав потрібно натщесерце, маленькими ковтками і без цукру. У кожній із цих отворів можна додати сік лимона, сироп шипшини, мед — за смаком.
3. Для відчуття легкості в тілі корисними будуть лікувальні ванни з морської солі, соснового екстракту. Вони повинні бути не гарячими (не більше 35 градусів) і не дуже тривалими, до 10 хвилин, щоб наситити шкіру необхідними речовинами і дати заряд бадьорості всьому організму.
4. Особливого догляду в цей період вимагає шкіра обличчя. Поліпшити її стан і активізувати природні процеси регенерації допоможуть маски. Застосовувати їх потрібно 2-3 рази в тиждень, увечері, всього 15-20 масок за курс. Найпростіша маска з суміші дрібно натертої моркви і яблука. Морква додається в дуже невеликій кількості, щоб уникнути додання обличчю занадто інтенсивного відтінку. Добре освіжає і омолоджує маска, приготовлена з 1 часточки апельсина і 1 столової ложки свіжого сиру, жирність якого не нижче 9%. Також корисні протирання обличчя лимонним соком. Для зручності використання можна заморозити його у вигляді кубиків льоду, що також добре тонізує втомлену за зиму кажу і нарівні з видимим ефектом відбілювання дарує їй незначний ефект сяйва.
Рекомендується 1 раз в тиждень робити розслаблюючу маску з наступних зборів трав: сушена ромашка (2 чайні ложки), липовий цвіт (2 чайні ложки), лаванда (2 чайні ложки), шавлія (1 чайна ложка). Все перемішати, залити окропом, потримати під кришкою, щоб трава розпарився. Теплу маску покласти на обличчя і шию, уникаючи області під очима, накрити обличчя м’якою бавовняною серветкою і протримати 20 хвилин. Зняти маску теплою водою.