В наш складний час без ZOOM платформи просто не обійтись… спочатку карантин тепер війна….навчання та ділові зустрічі навіть батьківські збори проходять в онлайн форматі. Вашій увазі практичні поради, як правильно підготуватися до відеоконференції та до відеоспівбесіди.

1. Технічне питання

Для початку обов’язково протестуйте зв’язок, мікрофон, а також підключіть необхідну гарнітуру. Технічна підтримка – це 50 відсотків успіху. Для зв’язку краще використовувати саме гарнітуру, бо звук через вбудований мікрофон буде слабким.Реклама

2. Подивіться на себе з боку

Тут вже не тільки про технічні сторони питання, а й про візуальні фактори. Зробіть собі тест-дзвінок і подивіться, як ви самі виглядаєте, як виглядає ваше житло.

3. Інформаційна підготовкаРеклама

Вона нічим не відрізняється від підготовки до звичайної співбесіди, коли ви йдете в компанію. Вам потрібно знати, що це за фірма, чим вона займається, пам’ятати текст вакансії.

Тут же буде доречно нагадати про питання, які важливо буде задати – їх краще виписати на папір, щоб не забути.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Zoom, на відміну від Skype, є набагато більше можливостей

Конференції Zoom: ТОП-5 порад і хитрощів

4. Правильний зовнішній вигляд

Кращим варіантом стане одягнутись так, як ви пішли б на звичайну співбесіду в офіс. Так ви будете почувати себе комфортніше і впевненіше.

5. Правильний фон

Тут важливо розуміти, що фон, який видно позаду вас, також важливий, як і одяг. Крім того, попросіть членів сім’ї та тварин покинути кімнату, де ви будете перебувати під час відеоспівбесіди або відеоконференції.

6. Поводьтеся природно

Важливо розуміти, що ви на співбесіді, яка по суті нічим не відрізняється від особистої зустрічі в офісі, тому поводьтеся природно – говоріть чітко, посміхайтеся, підтримуйте розмову.

7. Не намагайтеся зробити ще щось. Пориньте повністю в вашу розмову, відклавши всі справи на потім – ніяких листувань паралельно в месенджерах, ніякої кави, жуйок. КОРИСТУЙТЕСЬ НАШИМИ ПОРАДАМИ ТА БУДЬТЕ УСПІШНІ!!!!!