Як перевірити на плагіат безкоштовно онлайн?

Перевірка кваліфікаційних робіт студентів на академічний плагіат здійснюється за допомогою Інтернет-сервісів на основі внутрішньої бази документів університету та в Інтернеті на безоплатній основі.

Загальний вигляд Unicheck — онлайн-сервіс пошуку плагіату, який перевіряє текстові документи на наявність запозичених частин тексту з відкритих джерел в Інтернеті чи внутрішньої бази документів користувача (Бібліотеки). За результатом перевірки сервіс Unicheck формує детальні звіти: онлайн та PDF формат.

ЩОБ ПЕРЕВІРИТИ РОБОТУ НА ПЛАГІАТ ПЕЕЙДІТЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ!

https://www.google.com/search?q=unicheck+%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%B0%D1%82&oq=Unicheck&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUqBwgEEAAYgAQyCQgAEEUYORiABDIHCAEQABiABDIHCAIQABiABDIHCAMQABiABDIHCAQQABiABDIHCAUQABiABDIHCAYQABiABDIHCAcQABiABDIHCAgQABiABNIBCDM3NjZqMGo3qAIAsAIA&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Це дуже корисна програма для перевірки тексту на запозичення. Дуже важливою перевагою є те, що ресурс підтримує понад 190 мов. Платформа дозволяє перевіряти тексти та виявляти збіги в Google і Yahoo! Вона є безкоштовною, має онлайн-версію або ж може бути завантажена та встановлена на комп’ютер.