Засідання циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних, соціально-економічних дисциплін.

У вівторок 30 серпня 2022 року відбулося засідання циклової комісії загальноосвітніх, гуманітарних, соціально-економічних дисциплін.

Під час засідання було проаналізовано роботу циклової комісії за минулий навчальний рік, який розпочався карантином через короновірусну інфекцію, а завершився війною… Але попри всі труднощі викладачі комісії працювали не покладаючи рук і виконували всю навчальну та методичну роботу, яку можна було виконати в дистанційному режимі роботи.

Після аналізу минулого року приступили до планування роботи циклової комісії на 2022-2023 навчальний рік. Зокрема кожен член комісії визначив методичну мету над якою буде працювати протягом навального року та заходи, які планує провести під час тижня циклової комісії.

Голова циклової комісії І.М. Діордіца ознайомив викладачів (членів комісії) з методичними рекомендаціями міністерства освіти і науки України щодо викладання загальноосвітніх предметів у новому навчальному році та рекомендаціями МОН України щодо організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році.